Ši interneto svetainė naudoja slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukų naudojimą  - „Privatumas ir politika“ puslapyje.
Sutinku

KETOteka.LT atsinaujino!

Su džiaugsmu pristatome naują KETOteka.LT versiją!

Gerokai paanalizavus senąją svetainės versiją ir apklausus jos lankytojus supratome, kad puslapis nėra patogus vartotojams. Susiformuoti mitybos planą užtrunka daug laiko, negalima turėti keletos mitybos planų, sudėtinga susikurti patiekalus. Tad užtrukę kažkiek laiko visiškai perdarėme puslapį ir tikimės, kad dabar jis bus gerokai patogesnis mūsų lankytojams.

Trumpai apžvelgsime naujus puslapio funkcionalumus:
  • Savo sukurti mitybos planus galėsite išsaugoti ir naudoti veliau. Išsaugotų mitybos planų skaičius nėra ribojamas. Todėl galėsite susikurti mitybos planą, po savaitės jį išsaugoti ir susikurti naują, o dar sekančią savaitę galėsite panaudoti ankščiau išsaugotą mitybos planą. Jums nereikės kiekvieną kartą ateinančiai savaitei kurti mitybos plano iš naujo.
  • Sudarant mitybos planą prie kiekvienos dienos galėsite matyti tos dienos maistinių ir energetinių verčių suvestines. Taip pat, prie verčių skaičių bus užvedamas varpelio arba šauktuko simbolis, kuris reikš, kad į tas vertes reikia atkreipti dėmesį. Kas su vertėmis yra ne tvarkoje, galėsite pasiskaityti rekomendacijose, kurios pateikiamos po dienos mitybos planu.
  • Pridedant patiekalą į mitybos planą yra išvedamos ikonos, pagal kurias galėsite orientuotis, ar pridėjus pateikalą į dieną neviršysite maistinių ir energetinių verčių.
  • Pirkinių sąraše dabar yra galimybė pirkinius išsifiltruoti pagal savaitės dienas ar dienos valgius. Apsipirksite dar patogiau ir greičiau.
  • Jeigu nevalgote pusryčių ar neužkandžiaujate, šiuos dienos valgius galėsite išjungti prie savo mitybos plano nustatymų.
  • Papildėme ingredientų duomenų bazę. Dabar joje daugiau nei 3500 populiariausių Lietuvoje produktų. Tačiau jeigu tarp jų nerasite jums reikalingo - visada galite ingredientą susikurti.
  • Žymiai paprastesnis patiekalų sukūrimas. Savo sukurtus patiekalus matysite tik jūs.
  • Puslapyje pateikiame KETO receptus, kuriuos nuolat pildysime. Receptus galite nusikopijuoti prie savo patiekalų, keisti jų sudetį ir naudoti mitybos plano sudarymui.
Primename, kad puslapis yra nuolat tobulinamas, todėl būtume dėkingi, jeigu jūs pasidalindumėte savo pastebėjimais ir pasiūlymais su mumis. Susisiekite su mumis!