Ši interneto svetainė naudoja slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukų naudojimą  - „Privatumas ir politika“ puslapyje.
Sutinku

Dažnai užduodami klausimai

Daugelis čia pateikiamų nuorodų yra pasiekiamos tik prisijungusiems, o dažnai ir tik narystę turintiems vartotojams.

 • Kas yra KETOteka.LT?
  KETOteka.LT yra puslapis orientuotas į ketogeninę mitybą. Ketogeninė mityba, tai tokia mityba, kurioje dominuoja riebalai ir baltymai, o suvartojamų angliavandenių kiekis ribojamas iki 50 g ar net 20 g per dieną. Tokia mityba galli būti vienas efektyviausių būdų pagerinti savijautą, padidinti energijos lygį, o svarbiausia - sumažinti kūno riebalų kiekį.

  KETOteka.LT puslapyje rasite ingredientų duomenų bazę, kurią sudaro daugiau nei 3500 Lietuvoje populiariausių produktų su maistinių verčių informacija. Naudodami juos, arba savo pridėtus ingredientus, galėsite susikurti savo patiekalus, iš karto matyti kiekvieno ingrediento ir viso patiekalo maistines vertes, o savo sukurtis patiekalus galėsite panaudoti mitybos plano sudarymui. Mitybos plano įrankyje matysite rekomendacijas, pagal kurias galėsite sukurti tobulą KETO mitybos planą.

  Taip pat puslapyje rasite KETO receptų, kuriuos galėsite pridėti prie savo patiekalų, juos keisti ir taip pat naudoti mitybos plane.

  KETOteka.LT puslapis yra nuolat tobulinamas ir atnaujinamas, kuriami nauji funkcionalumai ir įrankiai.
 • Kaip tapti registruotu KETOteka.LT puslapio nariu?
 • Kas yra KETOteka.LT narystė ir ką gausiu ją įsigyjęs?
 • Kaip sukurti ingredientus?
  Jeigu puslapyje nerandate jums reikalingo ingrediento, jį visada galite sukurti. Jūsų sukurtus ingredientus matysite tik patys. Ingredientai kuriami paspaudus mygtuką +ĮVESTI INGREDIENTĄ ingredientų puslapyje.

  Kuriant ingredientą bus prašoma suvesti jo pavadinimą bei nurodyti, kokiais matavimo vienetais matuojamas ingrediento kiekis. Pavyzdžiui sūris - gramais, o grietinėlė - mililitrais. Galiausiai reikės suvesti maistines ir energetines vertes vienam šimtui gramų/mililitrų produkto.

  Jeigu ingredientas paprastai vartojamas vienetais (pvz kiaušiniai, česnako skiltelės), tuomet prie matavimo vienetų pasirinkite "Vienetai" ir žemiau nurodykite apytikslį vieneto svorį. Maistines ir energetines vertes vistiek įveskite vienam šimtui gramų produkto.

  Sėkmingai išsaugoję ingredientą jį iškarto galite naudoti savo patiekalų sudarymui.
 • Kaip sukurti savo patiekalą?
  Iš puslapyje esančių ar savo sukurtų ingredientų galite kurti patiekalus, kuriuos veliau naudosite savo mitybos plano sudarymui. Patiekalai kuriami patiekalų puslapyje paspaudus +SUKURTI PATIEKALĄ mygtuką.

  Patiekalo kūrimo formoje visu pirma reikia įvesti patiekalo pavadinimą. Pavadinimą sugalvokite tokį, kad po to lengvai suprastumėte, kas tai yra per patiekalas. Savo sukurtus patiekalus matysite tik jūs pats. Rekomenduojame pavadinime įdėti ir maisto tipą, pvz "PUSRYČIAI - Kiaušinienė su kumpiu", "PIETŪS - Vištienos kepsneliai su kariu".

  Po pavadinimo įvedimo reikės sudėti ingredientus, kurie įeina į patiekalo sudetį. Galite naudotis tiesiog sąrašu arba ingredientų paiešką. Ingredientą pridėti galite paspaudę PRIDĖTI+ šalia konkretaus ingrediento.

  Trečiame žingsnyje galėsite suvesti ingredientų kiekius. Keičiant kiekius šalia ingrediento iškart matysite, to ingrediento kiekio patiekale maistines ir enegines vertes, o žemiau - ir viso patiekalo. Pašalinti nereikaingą ingredientą galite paspaudę ant minuso ženkliuko.

  Suvedus visą informaciją ir išsaugojus patiekalą jį galėsite naudoti mitybos plano sudarymui.
 • Kaip pakeisti ar ištrinti savo patiekalą?
  Patiekalų puslapyje prie konkretaus patiekalo rasite mygtukus REDAGUOTI PATIEKALĄ ir IŠTRINTI. Patiekalo redagavimas analogiškas naujo patiekalo kūrimui. Galite tiek pakeisti pavadinimą, tiek ir pakeisti patiekalo sudetį.

  Jeigu patiekalas jau yra pridėtas bent viename mitybos plane, tai pakeitus jo sudetį, ji pasikeis ir tuose mitybos planuose. Jeigu tokį patiekalą ištrinsite, jis pasišalins ir iš tų mitybos planų.

  Patiekalo ištrynimas yra neatstatomas veiksmas, todėl įsitikinkite, kad tikrai norite ištrinti patiekalą.
 • Kaip naudotis mitybos plano įrankiu?
  Pagrindinis KETOteka.LT įrankis - mitybos plano sudarymo įrankis. Mitybos plano principas - ingredientai, iš kurių sudaromi patiekalai ir patiekalai, iš kurių sudaromas mitybos planas.

  Mitybos planas yra sudaromas savaitei.  Nesvarbu, kurią dieną laikysite pirma savo mitybos plane. Tai gali būti bet kuri savaitės diena, viskas priklauso nuo to, kaip jums patogiau.

  Mitybos planą galite peržiūrėti padieniui arba peržiūrėti visas savaites dienas iš karto.

  Prie kiekvienos savaitės dienos, prie kiekvieno dienos valgio (pusryčiai, pietūs ir pan.) rasite mygtuką su žaliu pliusiuku +PRIDĖTI PATIEKALĄ, kurį paspaudę pateksite į savo patiekalų puslapį. Tuomet prie kiekvieno patiekalo matysite mygtukus +PRIDĖTI PATIEKALĄ Į MITYBOS PLANĄ. Jį paspaudus patiekalas bus pridėtas į konkrečią savaitės dieną, į konkretų dienos valgį. Grįžus į mitybos plano puslapį jau matysite pridėtus patiekalus. Patiekalą iš mitybos plano galite pašalinti paspaudę ant raudonos šiukšliadežės ikonos.

  Prie kiekvienos dienos matysite tos dienos maistinių ir energetinių verčių suvestinę. Jeigu prie vertės matote varpelio ikoną, reiktų atkreipti dėmesį į tą rodmenį, nes greičiausiai vertė neatitinka dienos proporcijų. VIenos dienos mitybos plano peržiūrojė, apačioje matysite rekomendacijas, ką reiktų keisti tos dienos mitybos plane.
 • Mitybos plano pirkinių sąrašas - kas tai?
  Jeigu jau susikūrėte savo tobulą KETO mitybos planą, galite gauti mitybos planui reikalingų ingreientų sąrašą. Nuorodą į sąrašą rasite mitybos plano puslapio viršuje.

  Su šiuo sąrašu jūsų apsipirkimas parduotuvėje bus greitesnis ir paprastesnis. Naudodamiesi telefonu sąraše galite keisti ingredientų būseną paspaudžiant ant jų. T.y. jeigu produktą jau įsidėjote į krepšelį, galite pažymėti, kad jį jau paėmete. Taip pat sąrašą galite ir atsipausdinti.

  Pirkinių sąraše taip pat rasite dienų ir valgių filtrą - tam atvejui, jeigu apsipirkinėjate ne visai savaitei.
   
 • Išsaugoti mitybos planai - kas tai?
  Natūralu, kad nenorime kiekvieną savaitę laikytis to pačio mitybos plano, todėl labai pravartu turėti kelis mitybos planus ir juos keisti pagal savo norus. Jeigu jau susikūrėte savo tobulą mitybos planą, galite susikurti ir dar vieną.

  Mitybos plano puslapio viršuje rasite mygtuką +NAUJAS MITYBOS PLANAS, ant jo paspaudę ir patvirtinę veiksmą sukursite naują tuščią mitybos planą. Senasis niekur nedings, jį visada rasite išsaugotų mitybos planų puslapyje, nuorodą į kurį rasite pagrindiniame meniu.

  Išsaugotų mitybos planų puslapyje rasite visus savo mitybos planus.  Juos galite peržiūrėti, keisti jų pavadinimą ar ištrinti. Jeigu norite keisti mitybos planą ar gauti mitybos plano pirkinių sąrašą, padarykite jį pagrindiniu. Ištrinti pagrindinio mitybos plano negalima.

  Rekomenduojame susikurti bent du ar keturis mitybos planus ir juos keisti kas savaitę. Tokiu būdu savo mityboje turėsite daugiau įvairovės, o maistas nespės atsibosti.
 • Aš nevalgau pusryčiu, kaip galiu tai išjungti mitybos plane?
  Jeigu nevalgote pusryčiu ar neužkandžiaujate, tuomet jums visiškai nereikia, kad tie dienos valgiai maišytųsi mitybos plano sudaryme. Dienos valgius galite išjungti ar įjungti savo mitybos plano nustatymuose. Privaloma, kad būtų įjungtas bent vienas ienos valgis.
 • Mitybos plano nustatymai - ką galiu valdyti?
  Savo mitybos plano nustatymuose galite nustatytii dabartinį savo svorį, pagal kurį bus paskaičiuojamas suvartojamų baltymų limitas.

  Taip pat jeigu sekate suvartojamų kalorijų kiekį per dieną, įveskitę limitą prie mitybos plano nustatymų. Tuomet viršijus dienos limitą matysite varpelio ikoną prie dienos suvestinės. Taip galėsite orientuotis, kuriuos patiekalus galite rinktis.
 • KETO receptai - kaip juos naudoti mitybos plane?
  KETOteka.LT puslapyje nuolat publikuojame įvairius KETO receptus. Juos rasite KETO receptų puslapyje.

  Jeigu puslapyje randate sau patinkantį patiekalą, galite jį įsidėti tarp savo patiekalų. Tai galite padaryti paspaudę +PRIDĖTI PRIE MANO PATIEKALŲ mygtuką.

  Patiekalą pridėję prie savo patiekalų galėsite keisti ingredientus ir jų kiekius, tokiu būdu pilnai pritaikydami receptą prie savo poreikių.
Nerandate atsakymo į rūpimą klausimą?